Uydunet Alana Kablo TV Bedava Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Uydunet Alana Kablo TV Bedava Kampanyası

Kablo TV hizmeti taahhüt süresi boyunca ücretsiz verilecektir. Kampanya kapsamında Kablo TV kurulum ve Uydunet aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. Yeni aboneler için Kampanya kapsamında Kablo TV ve Uydunet`e (kullandığın kadar öde veya sınırsız) aynı anda abone olarak, 24 ay abone kalmayı taahhüt etmek zorunlu olacaktır.

  • Görsel
  • Detaylar

uydunet-alana-kablotv-bedava

Bu kampanya 01.07.2011 – 31.12.2011 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında Uydunet hizmeti (kullandığın kadar öde veya sınırsız) tarifede yer alan fiyatlar üzerinden sunulacaktır.

Kampanya kapsamında Kablo TV hizmeti taahhüt süresi boyunca ücretsiz verilecektir.

Kampanya kapsamında Kablo TV kurulum ve Uydunet aktivasyon ücretleri alınmayacaktır.

Yeni aboneler için Kampanya kapsamında Kablo TV ve Uydunet`e (kullandığın kadar öde veya sınırsız) aynı anda abone olarak, 24 ay abone kalmayı taahhüt etmek zorunlu olacaktır.

Mevcut Kablo TV aboneleri Uydunet abonesi (kullandığın kadar öde veya sınırsız) olmak kaydıyla kampanyadan faydalanabileceklerdir.

Mevcut herhangi bir Uydunet kampanyasında bulunan taahhütlü müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden bedelsiz verilen Kablo TV ücreti ( Kablo TV Fiyatı x Kullanılan Süre), varsa ödenmemiş faturaları-taksitleri ve alınmayan kurulum ve aktivasyon ücretleri (tarife üzerinden) tahsil edilecektir.

Daha önce yürürlükte olan internet hızlarından birine sahip taahhütsüz Uydunet müşterileri, tarife değişikliği ile güncel hızlardan birine geçebilecek ve kampanyadan faydalanabileceklerdir. Güncel tarifelerden birinde yer alan müşteriler de bu kampanyadan faydalanabilecektir.

Kampanya kapsamında ilave GB kullanım bedeli tarifeye göre yapılacaktır.

Kampanya Uydunet altyapı imkanları ile sınırlıdır.

Taahhüt süresi sonunda Kablo TV hizmeti tarife üzerinden fiyatlandırılacaktır.

Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.