Kablonet Bursa Abone Merkezleri - Kablonet Türksat Uydunet Kablotv - 0850 441 2017 |

Kablonet Bursa Abone Merkezleri

Kablonet Bursa Abone Merkezleri

Kablonet Bursa Abone Merkezleri’nde tüm abonelik işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Abonelik işlemlerinizi, başka bir adrese nakil işlemi veya farklı bir kişiye devir etme durumunda Bursa Abone Merkezleri sizin için tüm işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayacaktır. Türksat Devir işlemlerinizde devir edecek kişi ve devir alacak kişi aynı anda Kablonet Bursa Abone Merkezleri’nde olması gerekmektedir. Sizleri abone merkezlerine kadar yormadan Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 441 2017 numaralı telefondan detaylı bilgi verebilir ve abonelik başvuru işleminizi anında hızlıca gerçekleştirmenizi sağlayabiliriz. Bursa Abone Merkezlerinin adresleri sizler için listelenmiştir.

Türksat Kablonet Bursa Abone Merkezleri

Nilüfer Abone Merkezi
Adres: Konak Mah. Yıldırım Cad. Tomurcuk Sok. No:2/A – NİLÜFER / BURSA
Tel: 0850 441 2017

Osmangazi Abone Merkezi
Adres: Şehreküstü Mah. Ahmet Hamdi Tanpınar Cad. Burçin 2 İşhanı No:10/C – OSMANGAZİ / BURSA
Tel: 0850 441 2017

Yıldırım Abone Merkezi
Adres: Kurtoğlu Mah. Yeşil Cad. No:33/A – YILDIRIM / BURSA
Tel: 0850 441 2017

Hemen Arayın Kurulumda Önceliğiniz Olsun!

Kablonet Bursa‘da Kablonet (Uydunet) aboneliği şebekenin mevcut olduğu Mudanya, Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinin mahallelerindeki yerlerle sınırlıdır. Bursa’da Türksat’tan hizmet almak için 0850 441 2017 numaralı telefondan bilgi alabilir ve aboneliğinizi yaptırabilirsiniz.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTv (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 441 2017 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Bursa

Türksat Kablo Hizmetleri

KabloNET internet, KabloTV HD TV yayını ve KabloSES telefon
hizmetleriyle Türksat Kablo yenilendi!

kablotv
Kablonet Bursa
Kablonet Bursa Abone Merkezleri

TELEFONSUZ İnternet

İnternet için telefon hattı
gerekmeyen
tek internet!

* İnternet için ekstra telefon faturası ödemeyin!

EN UYGUN Hizmet

Televizyon ve İnternet hizmeti için
yüksek fiyatlar ödemeyin!

* Kaliteli hizmet ile Paranız Cebinizde kalsın.

ÇANAKSIZ Televizyon

Televizyon izlemek için çanak kurulumu
gerekmeyen
televizyon yayın hizmeti!

* Kötü havalarda Sinyal YOK! mesajıyla karşılaşmayın.