Teledünya Sözüne Üst Paket Hediye - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Teledünya Sözüne Üst Paket Hediye

Kampanya 02.02.2015 – 31.03.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında 12 ay taahhüt istenecektir. Kampanya kapsamında aboneler; Teledünya Temel Paket tarifesini seçebilecektir. Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.

  • Görsel
  • Detaylar
  • Avantajlar
  • Ücretlendirme

teledunya-sozune-ustpaket-hediye

* Kampanya 02.02.2015 – 31.03.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

* Kampanya kapsamında 12 ay taahhüt istenecektir.

* Kampanya kapsamında aboneler; Teledünya Temel Paket tarifesini seçebilecektir.

* Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.

* Teledünya Temel Pakete 12 ay taahhüt veren müşterilerimize Teledünya Üst Paket 3 ay şifresiz sunulacaktır. Bu kapsamda sistemde cihaz tipi kontrolü yapılmayacak olup SD kutu sahibi müşterilere de yayın şifresiz olarak sunulacaktır. Şifresiz sunulan Teledünya Üst Paket 3 ayın sonunda otomatik olarak kapatılacağından üyeliğe devam etmek isteyen müşterilerin satış kanallarımıza başvurması gerekmektedir.

* Kampanya kapsamında; müşterilerimiz istedikleri takdirde 210 TL bedelli HD kutu en fazla bir adet olmak üzere peşin 72 TL ya da taahhüt süresi boyunca 6 TL/Ay taksitle sunulacaktır.

* Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan 3 aylık Teledünya Üst Paket fark bedelleri [şifresiz sunulan süre*tarife bedeli], (varsa) alınmayan HD kutu bedeli (210 TL-alınan taksitler(veya peşin alınan bedeller)) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında aboneden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde abone lehine olan tutar tahsil edilir.

* Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.

* Teledünya hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. Uydunet kampanyalarından birine dahil olan müşterilerin abonelikleri, Uydunet hizmeti ile alakalı olduğundan bu kapsam dışında tutulacaktır.

* Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.

* Kampanya Kablo TV, Teledünya altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır.

* Teledünya hizmeti Kablo TV hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

* Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Kampanyadan faydalanabilecek abonelerin listesi aşağıda verilmiştir. Taahhüt çıkışında bu listeye göre ücretlendirme yapılacaktır.

Mevcut Abonelik Kampanyaya Giriş Yöntemi Kurulum ve Aktivasyon Ücretleri Cihazlar Taahhüt İptali Durumunda Talep Edilecek Ücretler
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) Teledünya tarife değişimi ile Kampanya kapsamında alınmayan Teledünya Üst Paket fark bedelleri [şifresiz sunulan süre*tarife bedeli], (varsa) alınmayan HD kutu bedeli (210 TL-alınan bedeller).
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) + Uydunet Teledünya tarife değişimi ile Kampanya kapsamında alınmayan Teledünya Üst Paket fark bedelleri [şifresiz sunulan süre*tarife bedeli], (varsa) alınmayan HD kutu bedeli (210 TL-alınan bedeller).

 

Teledünya Temel Pakete 12 ay taahhüt veren müşterilerimize Teledünya Üst Paket 3 ay şifresiz sunulacaktır.
Taahhüt süresi boyunca; Teledünya Temel Paket + Kablo TV tarifesi 12,5 TL/Ay olarak uygulanacaktır.