Tatilde İnternet Bizden Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Tatilde İnternet Bizden Kampanyası

Bu kampanya 01.07.2011 – 31.08.2011 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında müşterinin Uydunet`e abone olarak 24 ay abone kalmayı taahhüt etmesi zorunludur. Kampanya kapsamında abone olunan Uydunet hızı ilk 2 ay ücretsiz olarak sunulacaktır. Daha sonraki aylarda abone olunan Uydunet hızı tarifede yer alan fiyat üzerinden sunulacaktır.

  • Görsel
  • Detaylar

gorsel-bulunamadi

. Bu kampanya 01.07.2011 – 31.08.2011 tarihleri arasında geçerlidir.

. Kampanya kapsamında müşterinin Uydunet`e abone olarak 24 ay abone kalmayı taahhüt etmesi zorunludur.

. Kampanya kapsamında abone olunan Uydunet hızı ilk 2 ay ücretsiz olarak sunulacaktır. Daha sonraki aylarda abone olunan Uydunet hızı tarifede yer alan fiyat üzerinden sunulacaktır.

. Kampanya kapsamında, 1-3-5-10 Mbps`e kadar Sınırsız ve 1-5-10 Mbps`e kadar Kullandığın Kadar Öde hizmetleri müşterilere sunulacaktır.

. Kampanya kapsamında Kablo TV Kurulum (43 TL) ve Uydunet Aktivasyon (27,74 TL) ücretleri alınmayacaktır.

. İlk iki ay hız değişimi yapılamayacaktır.

. Müşteriler abone olduğu hızdan (fiyat olarak) geriye doğru hız değişikliği yapamayacaktır. İleri yönlü değişiklikte ise müşteriler, fiyat olarak abone olduğu hızdan daha düşük fiyatlı bir tarifeye geçmemek şartıyla istedikleri hıza geçebilirler.

. Kampanya kapsamında VoIP hizmeti sunulacaktır. Müşterilere 24 ay boyunca, aylık 10.000 dakika şebeke içi telefon görüşmesi hediye edilecektir. Konuşma sürelerinin aşılması durumunda standart paket ücreti faturaya yansıtılacaktır.

. Kampanyaya katılan müşterilerin, VoIP aktivasyonu için e-posta adreslerini bildirmeleri zorunlu olacaktır.

. VoIP hizmeti için cayma bedeli alınmayacaktır.

. Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden cihaz ücreti (Kablosuz Modem için 175,00 TL), alınmayan kurulum ve aktivasyon ücretleri (tarife üzerinden) ve varsa alınmayan 2 aylık tarife ücreti tahsil edilecektir.

. Kampanya kapsamında Kullandığın Kadar Öde tarifesinden faydalanan müşterilerimizin ek kullanım ücreti tarifeye göre yapılacaktır. İlk iki ay ücretsiz internet kullanım hakkı, ek kullanım ücretleri için ve Kablo TV aylık ücreti 7 TL için geçerli değildir.

. Mevcut Uydunet aboneleri ile Uydunet aboneliğini kampanya başlangıç tarihinden sonra iptal ettiren müşteriler, bu kampanyadan faydalanamazlar.

. Farklı kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar. Uydunet aboneliği olmadığı halde sadece Teledünya kampanyalarından birine dâhil olan müşterilerin abonelikleri ise Teledünya hizmeti ile alakalı olduğundan bu kapsam dışında tutulacaktır.

. Uydunet Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

. Kampanya Uydunet altyapı imkânları ile sınırlıdır.

. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

. Türksat tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler tüm müşterilere yansıtılır.