Süper İkili Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Süper İkili Kampanyası

Kampanya kapsamında Teledünya (Temel Paket + SD Sinema Paketi) ve Uydunet hizmetleri, indirim süreleri sonunda tarifede yer alan fiyat üzerinden sunulacaktır. Kampanya kapsamında KTV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır.

  • Görsel
  • Detaylar

super-ikili-2010

Bu kampanya 18.06.2010 – 31.12.2010 tarihleri arasında geçerlidir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.

Kampanya kapsamında Teledünya (Temel Paket + SD Sinema Paketi) ve Uydunet hizmetleri, indirim süreleri sonunda tarifede yer alan fiyat üzerinden sunulacaktır.

Kampanya kapsamında KTV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır.

Kampanya kapsamında Teledünya’ya (Temel Paket + SD Sinema Paketi) ve Uydunet’e aynı anda abone olarak, 12 ay abone kalmayı taahhüt etmek zorunludur.

Kampanya kapsamında tercih edilen Sinema Paketi 3 ay süreyle ücretsiz olarak sunulacaktır. Kampanyaya katılan aboneler taahhüt süresi boyunca Sinema Paketini iptal ettiremeyeceklerdir.

İlk 6 Ay Uydunet tarifelerinde başlangıç Ücretleri; 1Mbps kotalı için 0,99TL; 5Mbps kotalı için 4,99TL; 10Mbps kotalı için 8,99TL olarak faturalandırılacaktır. Bu süre içerisinde kota aşım bedelleri mevcut tarife üzerinden faturalandırılacaktır.

Kampanya kapsamında internet indirimi sadece kullandığın kadar öde internet tarifelerini kapsamaktadır.

Kampanya kapsamında, ilk 6 aydan sonra Uydunet paketi tarifede yer alan fiyatlar üzerinden sunulacaktır.

Kampanya kapsamında, indirimli dönemde farklı hızlara geçiş yapılırsa müşteri indirim hakkını kaybedecektir.

Kampanya kapsamında kullandığın kadar öde tarifesinden faydalanan müşterilerimizin ek kullanım ücreti, tarifeye göre yapılacak ve aynı hızın sınırsız tarifesinin %30 fazlasını aşamayacaktır.

Kampanya kapsamında SD set top box bedelsiz olarak verilecektir.

Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden bedelsiz verilen cihaz ücretleri (SD STB için 85 TL) ödenmemiş faturaları-taksitleri, alınmayan kurulum ve aktivasyon ücretleri (tarife üzerinden), ücretsiz kullandığı süre dikkate alınarak Sinema Paketi ücreti ve indirimli kullanılan Uydunet tarifesi başlangıç fiyat farkları tahsil edilecektir.

Kampanya Uydunet ve Teledünya altyapı imkanları ile sınırlıdır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Farklı kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.