Siyah Fırsat Uydunet Alana Kablo TV Bedava Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Siyah Fırsat Uydunet Alana Kablo TV Bedava Kampanyası

Kampanya kapsamında talep edilmesi durumunda; 175 TL bedelli kablosuz modem (en fazla bir adet) indirimli olarak abonelerimize satışa sunulacaktır. Talep eden abonelerimize peşin (peşin 60 TL) veya 24 ay taksit ile (3 TL*24 ay= 72 TL) Docsis 3.0 kablosuz modem satışı yapılacaktır. Kampanya kapsamında kablosuz modem almak zorunlu değildir. Taahhüt süresi boyunca, mevcut kampanya kapsamında daha önce Docsis 3.0 kablosuz modem almamış olan müşteriler; peşin 60 TL bedelle kablosuz modem alabileceklerdir.

  • Görsel
  • Detaylar
  • Avantajlar
  • Ücretlendirme

kablo-tv-bedava

• Kampanya 15.07.2014 – 31.03.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt istenecektir.

• Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.

• Abonelerin tarife değiştirmeleri durumunda tarife bedelleri müşterilerimize yansıtılacaktır.

• Kampanyadan faydalanan ya da faydalanmak isteyen müşterilerimiz daha sonra Teledünya almak istediklerinde; mevcut Teledünya kampanyalarından faydalanabilecek ve Teledünya Temel Paket için 12,50TL ayrıca ödeyeceklerdir.

Alınabilecek Hizmetler Kampanya Fiyatı (TL/Ay)
10 Mbps’ye kadar 1 GB Kullandığında Kadar Öde + Kablo TV 19 TL
10 Mbps’ye kadar 5 GB Kotalı + Kablo TV 25 TL
10 Mbps’ye kadar 10 GB Kotalı + Kablo TV 29 TL
10 Mbps’ye kadar 25 GB Ekosınırsız + Kablo TV 29 TL
10 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Kablo TV 39 TL
10 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Kablo TV 49 TL
25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Kablo TV 49 TL
25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Kablo TV 59 TL
25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız + Kablo TV 69 TL
25 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Kablo TV 79 TL
50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Kablo TV 89 TL
100 Mbps’ye kadar 100 GB Ekosınırsız + Kablo TV 99 TL
100 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Kablo TV 149 TL
100 Mbps’ye kadar 500 GB Ekosınırsız + Kablo TV 199 TL
10 Mbps’ye kadar Sınırsız + Kablo TV 99 TL
20 Mbps’ye kadar Sınırsız + Kablo TV 199 TL

Tablo 2: Alınabilecek Hizmetler

• Abonelik talebi alınırken müşterinin tercih ettiği hızdan abonelik kaydı alınabilecektir.

• Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık Kablo TV tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; (varsa) alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), (varsa) alınmayan kablosuz modem bedeli (175 TL-alınan taksitler(veya peşin alınan bedeller)) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında aboneden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde abone lehine olan tutar tahsil edilir.

• Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.

• 20 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan abonelerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir.

• Mevcut Kablo TV aboneleri, aynı adrese yeni Kablo TV aboneliği ile ve 2. Kablo TV aboneliği ile kampanya girişi yapamayacaklardır. Uydunet aboneliğini kampanya başlangıç tarihinden sonra iptal ettiren müşteriler de bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

• Uydunet hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. Uydunet aboneliğine ilişkin taahhüdü olmadığı halde Teledünya kampanyalarından birine dahil olan müşterilerin abonelikleri ise Teledünya hizmeti ile alakalı olduğundan bu kapsam dışında tutulacaktır. Teledünya kampanyalarından herhangi birisinden faydalanmış olan müşterilere ayrıca Kablo TV indirimi yapılmayacaktır.

• Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.

• Kampanya Kablo TV ve Uydunet altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır.

• Uydunet Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

• Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Kampanyadan faydalanabilecek abonelerin listesi aşağıda verilmiştir. Taahhüt çıkışında bu listeye göre ücretlendirme yapılacaktır.

Mevcut Abonelik Kampanya Giriş Yöntemi Kurulum ve Aktivasyon Ücretleri Cihazlar Taahhüt İptali Durumunda Talep Edilecek Ücretler
Yok Kablo TV
+
Uydunet Yeni aboneliği ile
Kablo TV Kurulum Ücretsiz

Uydunet Aktivasyon Ücretsiz

Talep Edilmesi Durumunda Kablosuz Modem İndirimli Alınmayan (varsa) Kablo TV kurulum ücreti (43TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35TL), varsa kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, varsa alınmayan kablosuz modem ücreti (175TLalınan ücretler)
Kablo TV Uydunet Yeni aboneliği ile Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Talep Edilmesi Durumunda Kablosuz Modem İndirimli Alınmayan (varsa) Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , varsa kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, varsa alınmayan kablosuz modem ücreti (175TL-alınan ücretler)
Kablo TV + Uydunet (taahhütsüz aboneler) Uydunet tarife değişimi ile Talep Edilmesi Durumunda Kablosuz Modem İndirimli Varsa kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, varsa alınmayan kablosuz modem ücreti (175TLalınan ücretler)

Tablo 3: Kampanyadan faydalanabilecek aboneler listesi

• Kampanya kapsamında, Kablo TV kurulum ücreti (43 TL) ve Uydunet aktivasyon (35 TL) ücreti alınmayacaktır.

• Kampanya kapsamında aboneler; istedikleri Uydunet ve Kablo TV hizmetine abone olacaklardır.

• Taahhüt süresi boyunca; istedikleri Uydunet (Kampanya fiyatları Tablo 2’de verilmiştir.) ve Kablo TV (ücretsiz) tarifelerinden yararlanabileceklerdir.

• Kampanya kapsamında talep edilmesi durumunda; 175 TL bedelli kablosuz modem (en fazla bir adet) indirimli olarak abonelerimize satışa sunulacaktır. Talep eden abonelerimize peşin (peşin 60 TL) veya 24 ay taksit ile (3 TL*24 ay= 72 TL) Docsis 3.0 kablosuz modem satışı yapılacaktır. Kampanya kapsamında kablosuz modem almak zorunlu değildir. Taahhüt süresi boyunca, mevcut kampanya kapsamında daha önce Docsis 3.0 kablosuz modem almamış olan müşteriler; peşin 60 TL bedelle kablosuz modem alabileceklerdir.

• Müşteriler abone olduğu Uydunet tarifeleri arasında istediği gibi hız değişikliği yapılabilecektir.

Verilecek Hizmetler Taahhüt Süresi Cihaz KTV Kurulum Uydunet Aktivasyon Tarife
Tercih edilen Uydunet tarifesi + Kablo TV 24 ay Talep edilmesi durumunda Kablosuz Modem peşin 60 TL; 24 ay taksitle 72 TL (3 TL x 24 ay = 72 TL) Ücretsiz Ücretsiz Tarife üzerinden ücretlendirilmektedir. (Diğer kampanya fiyatları Tablo 2’de verilmiştir.)