SD Kutu Değiştirme Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

SD Kutu Değiştirme Kampanyası

Kampanya kapsamında 31.01.2015 tarihi itibariyle Türksat sistemlerinde Teledünya SD Kutu sahibi müşterimiz olan aboneler bu kampanyadan faydalanabilecek olup; taahhütlü ya da taahhütsüz tüm müşteriler faydalanabilecektir. 12 ay taahhüt istenecektir. Taahhüt süresi boyunca; HD Kutu peşin 44 TL, 12 ay taksitle 3,90 TL x 12 ay = 46,80 TL olarak uygulanacaktır.

  • Görsel
  • Detaylar
  • Avantajlar
  • Ücretlendirme

sdtohd

* Kampanya 02.02.2015 – 30.09.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

* Kampanya kapsamında 12 ay taahhüt istenecektir.

* Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.

* Kampanya kapsamında aboneler; 31.01.2015 tarihi itibariyle Teledünya SD Kutu sahibi müşterimiz olan tüm taahhütlü ya da taahhütsüz aboneler HD Kutu kampanyasından faydalanabileceklerdir.

* Taahhüt süresi boyunca; HD Kutu peşin 44 TL, 12 ay taksitle 3,90 TL * 12 ay = 46,80 TL olarak uygulanacaktır.

* Kampanya kapsamında 210 TL bedelli HD kutu (en fazla bir adet) olarak sunulacaktır.

* Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan HD kutu bedeli (210 TL-alınan taksitler (veya peşin alınan bedeller)) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında aboneden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde abone lehine olan tutar tahsil edilir.

* Türksat abonelerin kazanılmış hakları korunması kaydıyla belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.

* Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.

* Kampanya Kablo TV, Teledünya altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır.

* Teledünya Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

* Kampanyadan sadece 31.01.2015 tarihi itibariyle Türksat sistemlerinde Teledünya SD Kutu kullandığı belirlenen taahhütlü veya taahhütsüz aboneler faydalanabilirler.

* Teledünya aboneliğini kampanya başlangıç tarihinden sonra iptal ettiren müşteriler de bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

* Kampanyadan faydalanabilecek abonelerin listesi aşağıda verilmiştir. Taahhüt çıkışında bu listeye göre ücretlendirme yapılacaktır.

Mevcut Abonelik Kampanyaya Giriş Yöntemi Kurulum ve Aktivasyon Ücretleri Cihazlar Taahhüt İptali Durumunda Talep Edilecek Ücretler
Teledünya* HD Kutu Peşin 44 TL yada 12 ay taksitle 3,90TL/Ay (3,90TLx12 = 46,80TL) Alınmayan kampanya kapsamında yapılan indirimler (taksitli müşteriler için (210 TL-3,9 x sistemde kalınan ay) peşin alan müşteriler için (210 TL – 44 TL)).

* Kampanya kapsamında 31.01.2015 tarihi itibariyle Türksat sistemlerine göre Teledünya SD Kutu kullanan aboneler bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.

Taahhüt süresi boyunca; 210 TL bedelli HD Kutu; peşin 44 TL, 12 ay taksitle (3,90 TL x 12 ay = 46,80 TL) bedelle sunulacaktır.

Taahhüt süresi boyunca; Teledünya paket ücretlerinde herhangi bir tarife indirimi bulunmamaktadır. Abonelerimiz mevcut tarifeleri üzerinden hizmetlerini kullanmaya devam edeceklerdir.