Muhteşem İkili Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Muhteşem İkili Kampanyası

KTV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. Kampanya kapsamında Teledünya’ya (Temel Paket + Minimum SD Sinema Paketi) ve Uydunet’e aynı anda abone olarak, 12 ay abone kalmayı taahhüt etmek zorunludur.

  • Görsel
  • Detaylar

muhtesem-ikili-1

Bu kampanya 18.06.2010 – 31.12.2010 tarihleri arasında geçerlidir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.

Kampanya kapsamında Teledünya (Temel Paket + Minimum SD Sinema Paketi) ve Uydunet hizmetleri, indirim süreleri sonunda tarifede yer alan fiyat üzerinden sunulacaktır.

Kampanya kapsamında KTV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır.

Kampanya kapsamında Teledünya’ya (Temel Paket + Minimum SD Sinema Paketi) ve Uydunet’e aynı anda abone olarak, 12 ay abone kalmayı taahhüt etmek zorunludur.

Kampanya kapsamında tercih edilen Sinema Paketi 3 ay süreyle ücretsiz olarak sunulacaktır. Kampanyaya katılan aboneler taahhüt süresi boyunca Sinema Paketini iptal ettiremeyeceklerdir.

Abonelik esnasında tercih edilen sinema paketinden, fiyatı daha düşük olan başka bir sinema paketine geçiş yapılamayacaktır. Abonelik esnasında tercih edilen sinema paketinden, fiyatı daha yüksek olan başka bir sinema paketine, 3 aylık ücretsiz sürenin dolmasından sonra geçiş yapabilir, ilk 3 ay içinde geçiş yapılamaz.

İlk 6 Ay Uydunet tarifelerinde başlangıç Ücretleri; 1Mbps kotalı için 0,99TL; 5Mbps kotalı için 4,99TL; 10Mbps kotalı için 8,99TL olarak faturalandırılacaktır. Bu süre içerisinde kota aşım bedelleri mevcut tarife üzerinden faturalandırılacaktır.

Kampanya kapsamında internet indirimi sadece kullandığın kadar öde internet tarifelerini kapsamaktadır.

Kampanya kapsamında, ilk 6 aydan sonra Uydunet paketi tarifede yer alan fiyatlar üzerinden sunulacaktır.

Kampanya kapsamında, indirimli dönemde farklı hızlara geçiş yapılırsa müşteri indirim hakkını kaybedecektir.

Kampanya kapsamında kullandığın kadar öde tarifesinden faydalanan müşterilerimizin ek kullanım ücreti, tarifeye göre yapılacak ve aynı hızın sınırsız tarifesinin %30 fazlasını aşamayacaktır.

Kampanya kapsamında, HD Set Top Box Peşin 105 TL’ye verilecektir. 105 TL’lik HD Set Top Box ücreti; 12 ay için toplamda 110,19 TL (Aylık 9,18 TL taksitle); 24 ay için toplamda 115,13 TL (Aylık 4,80 TL taksitle) verilecektir.

Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden bedelsiz verilen cihaz ücretleri (HD STB için 105 TL) ödenmemiş faturaları-taksitleri, alınmayan kurulum ve aktivasyon ücretleri (tarife üzerinden), ücretsiz kullandığı süre dikkate alınarak Sinema Paketi ücreti ve indirimli kullanılan Uydunet tarifesi başlangıç fiyat farkları tahsil edilecektir.

Kampanya Uydunet ve Teledünya altyapı imkanları ile sınırlıdır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Farklı kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.