Modem Bizden Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Modem Bizden Kampanyası

KTV kurulum ve Uydunet aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. Kampanya kapsamında abone olunan Uydunet hızı tarifede yer alan fiyat üzerinden sunulacaktır. Kampanya kapsamında müşterinin Uydunet`e abone olarak 24 ay abone kalmayı taahhüt etmesi zorunlu olacaktır.

  • Görsel
  • Detaylar

modem-bizden-kampanyasi

Bu kampanya 08.04.2011 – 30.06.2011 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında KTV kurulum ve Uydunet aktivasyon ücretleri alınmayacaktır.

Kampanya kapsamında abone olunan Uydunet hızı tarifede yer alan fiyat üzerinden sunulacaktır.

Kampanya kapsamında müşterinin Uydunet`e abone olarak 24 ay abone kalmayı taahhüt etmesi zorunlu olacaktır.

Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden cihaz ücreti (Kablosuz Modem için 175,00 TL) ve alınmayan kurulum ve aktivasyon ücretleri (tarife üzerinden) tahsil edilecektir.

Kampanya kapsamında kullandığın kadar öde tarifesinden faydalanan müşterilerimizin ek kullanım ücreti tarifeye göre yapılacak ve aynı hızın sınırsız tarifesinin 0 fazlasını aşamayacaktır.

Kampanya Uydunet altyapı imkanları ile sınırlı olacaktır.

Kampanya cihaz stokları ile sınırlı olacaktır.

Kampanya sadece bireysel abonelikler için geçerli olacaktır.

Mevcut Uydunet aboneleri bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Türksat tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır. Tarifelerde oluşacak değişiklikler tüm müşterilere yansıtılacaktır.

Farklı kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. Uydunet aboneliği olmadığı halde sadece Teledünya kampanyalarından birine dahil olan müşterilerin abonelikleri ise Teledünya hizmeti ile alakalı olduğundan bu kapsam dışında tutulacaktır. Kampanyadan faydalanabilecek abonelerin listesi aşağıda verilmiştir. Taahhüt çıkışında bu listeye göre ücretlendirme yapılacaktır.