Manisa Kablo TV iletişim - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Manisa Kablo TV iletişim

Manisa Kablo TV iletişim

Manisa Kablo TV için Manisa ili şubemiz  adres;  Yarhasanlar mah. İbrahim gökçen bulv. No:35/B (Yarhasanlar camii karşısı ) Sabit Telefon: 0236 231 08 07

Manisa Kablo TV Ofis cep numaraları;  0530 010 6920 / 0538 338 00 75 den bizlere ulaşabilir alt yapı kontrolünüzü sağlayabilir  ve diğer konular hakkında bilgiler alabilirsiniz.Ofislerimizde yeni abonelik ,taahhüt yenileme, iptal, devir ,nakil , cihaz iadesi, alt yapı sorgulama,şebeke talep, fatura ödemesi   gibi işlemler yapabilirsiniz.

Manisa Kablo TV Çalışma saatlerimiz  hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arası Cumartesi: 09:00 – 19:00 saatleri arası Pazar tatildir.

Merkezi abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir.

Uydunet Bayiileri Hangi Saatlerde Açık?

Ofislerimizde Yeni Abonelik ,Taahhüt Yenileme, İptal, Devir ,Nakil , Cihaz İadesi, Alt Yapı Sorgulama,Şebeke Talep, Fatura Ödemesi Gibi İşlemler Yapabilirsiniz.
Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi 09:00 – 19:00 saatleri arası, Cumartesi: 09:00 – 19:00 saatleri arası, Pazar günleri ise tatil olduğundan hizmet vermemekteyiz.

Uydunet apartmana Gelmesi İçin Ne Yapılıyor?

Kablonet apartmana gelmesi için sizlerin başvurusuna istinaden binanın uygunluğuna göre şebeke çekimi sağlanıp sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır. Öncelikle yapmanız gereken binamda hizmet ver mı butonundan altyapı sorgulaması gerçekleştirmek eğer altyapınız var ise başvurunuzu oluşturabilir ve kısa sürede kablotv veya kablonet hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Altyapımız mevcut değilse en yakın ofisten herhangi bir ücret ödemeksiniz şebeke talep formu oluşturabilirsiniz.

Yazar: Tuğçe K.

Türksat Kablo Hizmetleri

KabloNET internet, KabloTV HD TV yayını ve KabloSES telefon
hizmetleriyle Türksat Kablo yenilendi!

kablotv kablonet kabloses

SİZİN İÇİN ÖZEL SEÇİLEN KAMPANYALAR