Mail Order Formu - Kablonet Türksat Uydunet Kablotv - 0850 441 2017 |

Mail Order Formu

KREDİ KARTI ÖDEME FORMU / MAIL ORDER FORM

Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. markası olan “Kablonet” hizmetinde kullanılan cihaz(modem) için FALKON, aşağıda bilgilerini verdiğim kredi kartımı belirtilen tutar kadar borçlandırmaya yetkilidir.

Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. for the device (modem) used in “Kablonet” service, FALKON is authorized to charge my credit card which is given below information to the specified amount.

KİŞİSEL BİLGİLER
*Lütfen bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz. Aksi halde tutar çekimi yapılamamaktadır.
KİMLİK/BEYAN

*Kimliğinizi örnek görseldeki gibi göndermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde ücret tahsil edilmeyecek ve cihazınız kargolanmayacaktır. Örnek görseli görmek için tıklayınız. Dosya Boyutu maksimum: 5MB'dir. Desteklenen dosya uzantıları: .jpg, .jpeg, .png ve .pdf'dir.*Lütfen adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz. Aksi halde kargo tarafınıza ulaşamamaktadır.*Lütfen kart bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.

*Lütfen kart türünüzün doğruluğunu kontrol ediniz.

*Lütfen doğru cihazı seçtiğinize emin olunuz, emin değilseniz canlı destekten veya telefonlarımız aracılığı ile bilgi edinebilirsiniz.
*Eğer KABLOSES hizmeti kullanıyorsanız TECHNICOLOR cihazlar KABLOSES hizmetini desteklememektedir!


Not / Note
Kredi kartı talimatınızın geçerli olabilmesi için Kredi Kartının ve kart sahibinin kimliğinin her iki taraflı fotoğrafı/fotokopisi ilişikte form ile birlikte veya mail gönderilmesi gerekmektedir.
We kindly ask you to send us the double sided copy of your identity card and your credit card in order to validate the payment of your expenses.

Önemli/Important
Yabancı ülke kartları ile yapılan işlemlerde borcun yansıtılması sırasında geçen günlerde oluşabilecek kur farkı borç tutarına aynen yansıtılır.
Credit cards will be charged in “TL” as a result local currency fluctuations may occur.

TELEFONSUZ İnternet

İnternet için telefon hattı
gerekmeyen
tek internet!

* İnternet için ekstra telefon faturası ödemeyin!

EN UYGUN Hizmet

Televizyon ve İnternet hizmeti için
yüksek fiyatlar ödemeyin!

* Kaliteli hizmet ile Paranız Cebinizde kalsın.

ÇANAKSIZ Televizyon

Televizyon izlemek için çanak kurulumu
gerekmeyen
televizyon yayın hizmeti!

* Kötü havalarda Sinyal YOK! mesajıyla karşılaşmayın.