KabloTV İnternet Erzincan - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

KabloTV İnternet Erzincan

Erzincan‘da Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 441 2017 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Erzincan’da Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses aboneliği şebekenin mevcut olduğu Merkez ilçenin Akşemsettin Mahallesi, Arslanlı Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi(kavakyolu) , Cumhuriyet Mahallesi(merkez), Çarşı Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Fatih Mahallesi, Halitpaşa Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Kızılay Mahallesi, Menderes Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Osmanlı Mahallesi, Taksim Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeni Mahallesi mahalleleriyle sınırlıdır.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 441 2017 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Erzincan

Türksat Kablonet Erzincan Abone Merkezleri:
* Cumhuriyet Mah. Ordu Cad. No:80/2-3 – MERKEZ / ERZİNCAN
Tel: 0850 441 2017

Erzincan’da Alt Yapının Olduğu Mahalleler:
Arslanlı Mahallesi
Bahçelievler Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Çarşı Mahallesi
Ergenekon Mahallesi
Fatih Mahallesi
Halitpaşa Mahallesi
İnönü Mahallesi
Kazım Karabekir Mahallesi
Kızılay Mahallesi
Menderes Mahallesi
Mimar Sinan Mahallesi
Osmanlı Mahallesi
Şehitserhat Mahallesi
Taksim Mahallesi
Yavuz Selim Mahallesi
Yenimahalle Mahallesi

Binamda Kablonet Var mı?

Adresimde kablonet var mı? Kablonet sokağımda var mı? Eğer listede ikamet ettiğiniz sokak veya adres yoksa; Adresiniz için Detaylı altyapı kontrolünü sağlamak için tıklayınız. Bina girişinizde Türksat kutusu var ve adresinizi altyapı kontrol sayfasından bulamadıysanız lütfen bizimle 0850 441 2017 nolu telefondan iletişime geçiniz.

Türksat Kablo Hizmetleri

KabloNET internet, KabloTV HD TV yayını ve KabloSES telefon
hizmetleriyle Türksat Kablo yenilendi!

kablotv kablonet kabloses

SİZİN İÇİN ÖZEL SEÇİLEN KAMPANYALAR