İlk 12 Ay %50 İndirim Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

İlk 12 Ay %50 İndirim Kampanyası

Bu kampanya 01.07.2011 – 31.08.2011 tarihleri arasında geçerlidir. Müşterilerin Uydunet`e abone olarak, 24 ay abone kalmayı taahhüt etmesi zorunludur. Kampanya kapsamında Kablo TV Kurulum (43 TL) ve Uydunet Aktivasyon (27,74 TL) ücretleri alınmayacaktır. Kampanya kapsamında 1 Mbps`e kadar sınırsız ve 1-5-10 Mbps`e kadar Kullandığın Kadar Öde internet hızları müşterilere sunulmaktadır.

  • Görsel
  • Detaylar

gorsel-bulunamadi

. Bu kampanya 01.07.2011 – 31.08.2011 tarihleri arasında geçerlidir.

. Kampanya kapsamında müşterilerin Uydunet`e abone olarak, 24 ay abone kalmayı taahhüt etmesi zorunludur.

. Kampanya kapsamında Kablo TV Kurulum (43 TL) ve Uydunet Aktivasyon (27,74 TL) ücretleri alınmayacaktır.

. Kampanya kapsamında 1 Mbps`e kadar sınırsız ve 1-5-10 Mbps`e kadar Kullandığın Kadar Öde internet hızları müşterilere sunulmaktadır.

. Kampanya kapsamında abone olunan 1 Mbps`e kadar Sınırsız veya 1-5-10 Mbps`e kadar Kullandığın Kadar Öde Uydunet hızları tarifede yer alan fiyat üzerinden ilk 12 ay %50 indirimli olarak sunulacaktır. İlk 12 aydan sonra ise tarifede yer alan fiyatlar üzerinden sunulacaktır.

. Müşteriler abone olduğu hızdan (fiyat olarak) geriye doğru hız değişikliği yapamazlar. İleri yönlü değişiklikte ise müşteriler, fiyat olarak abone olduğu tarifeden daha düşük fiyatlı bir tarifeye geçiş yapamazlar.

. Kampanyadan faydalanacak müşteriler, ilk 12 ay içerisinde indirim olmayan bir hıza geçiş yaparlarsa indirim hakkını kaybeder.

. Kampanya kapsamında ilk 12 ay %50 indirim, Kullandığın Kadar Öde internet müşterilerinin 1 GB üstü kullanım yapmaları durumunda yansıtılacak olan ilave GB kullanım bedeli için geçerli olmayacaktır.

. Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan kurulum ve aktivasyon ücretleri (tarife üzerinden) ile varsa kampanya kapsamında alınmayan aylık internet kullanım ücretleri (tarife üzerinden) tahsil edilir.

. Mevcut Uydunet aboneleri ile Uydunet aboneliğini kampanya başlangıç tarihinden sonra iptal ettiren müşteriler, bu kampanyadan faydalanamazlar.

. Farklı kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. Uydunet aboneliği olmadığı halde Teledünya kampanyalarından birine dahil olan müşterilerin abonelikleri ise Teledünya hizmeti ile alakalı olduğundan bu kapsam dışında tutulacaktır.

. Uydunet Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

. Kampanya Uydunet altyapı imkânları ile sınırlıdır.

. Türksat tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler tüm müşterilere yansıtılır.