İkisi Bir Arada Dört Fırsatla! Muhteşem İkili Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

İkisi Bir Arada Dört Fırsatla! Muhteşem İkili Kampanyası

Kampanya kapsamında HD Set Top Box fiyatı, KDV dahil 105 TL’dir. 12 ay taksitle 9,19*12 = 110, 28 TL 24 ay taksitle 4,80 * 24 = 115,2 TL (vade farkı eklenerek) satın alınabilir. KTV Kurulum, Uydunet ve Teledünya Aktivasyon ücretleri alınmayacaktır.

  • Görsel
  • Detaylar

muhtesem-ikili

Bu kampanya 18.06.2010 – 31.12.2010 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında HD Set Top Box fiyatı, KDV dahil 105 TL’dir.

12 ay taksitle 9,19*12 = 110, 28 TL 24 ay taksitle 4,80 * 24 = 115,2 TL (vade farkı eklenerek) satın alınabilir.

Kampanya kapsamında, KTV Kurulum, Uydunet ve Teledünya Aktivasyon ücretleri alınmayacaktır.

Tercih edilen Sinema Paketi 3 ay süreyle ücretsiz olarak sunulacaktır. Kampanyaya katılan aboneler taahhüt süresi boyunca Sinema Paketini iptal ettiremeyeceklerdir.

Abonelik esnasında tercih etmiş olduğu sinema paketinden, fiyatı daha düşük olan başka bir sinema paketine geçiş yapamayacaktır.

Abonelik esnasında tercih etmiş olduğu sinema paketinden, fiyatı daha yüksek olan başka bir sinema paketine, 3 aylık ücretsiz sürenin dolmasından sonra geçiş yapabilir, ilk 3 ay içinde geçiş yapamaz.

İlk 6 Ay Uydunet tarifelerinde Başlangıç Ücretleri; kullandığın kadar öde hızlarında 1Mbps için 0,99TL; 5Mbps için 4,99TL; 10Mbps için 8,99TL başlangıç ücreti alınacaktır. Bu süre içerisinde kullanım bedelleri mevcut tarife üzerinden ücretlendirilir.

Toplam Fatura bedeli aynı hızdaki sınırsız tarifenin %30 fazlasını geçemez.

Kampanya kapsamında indirim sadece kullandığın kadar öde tarifeleri kapsamaktadır.

Kampanya kapsamında, ilk 3 aydan sonra Teledünya ve tercih edilen Sinema paketi tarifede yer alan fiyatlar üzerinden sunulacaktır.

Kampanya kapsamında, ilk 6 aydan sonra Uydunet paketi tarifede yer alan fiyatlar üzerinden sunulacaktır.

Aboneler, kampanya kapsamında Teledünya, Uydunet ve Minimum SD Sinema paketine aynı anda abone olarak, 12 ay abone kalmayı taahhüt etmek zorunlu olacaktır.

Mevcut Kablo TV aboneleri kampanyadan faydalanabilir.

Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden, Cihaz Ücretleri, (HD Set Top Box fiyat farkı için 105 TL) ödenmemiş faturaları-taksitleri, ücretsiz kullandığı süre dikkate alınarak Sinema Paketi ücreti, İndirimli kullanılan Uydunet tarifesi başlangıç fiyat farkları ve alınmayan Kurulum – Aktivasyon bedelleri (tarife üzerinden) tahsil edilecektir.

Kampanyaya katılan aboneler taahhüt süresi boyunca Sinema Paketini iptal ettiremeyeceklerdir.

Abone, indirimli dönemde farklı hızlara geçiş yaparsa indirim hakkını kaybeder, kampanya koşulları taahhüt sonuna kadar geçerlidir.

Kampanya kapsamında kullanım ücreti tarifeye göre yapılacaktır.

Farklı kampanyalarımızdan faydalanmış olup taahhüdü devam eden abonelerimiz bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Kampanya duyuru tarihi ve sonrasında Uydunet ve / veya Teledünya hizmetini iptal ettiren aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyadan faydalanan aboneler, isterlerse kampanya haricinde ikinci bir Set Top Box alarak bir Teledünya aboneliği daha yapabilirler.

TÜRKSAT belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya TELEDÜNYA ve UYDUNET altyapı imkanları ve stoklarla sınırlıdır.