Hoşgeldin Teledünya Üst Paket - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Hoşgeldin Teledünya Üst Paket

İlk ay müşterilere Altın Sinema Paketi şifresiz olarak bir ay boyunca tüm kampanyaya giriş yapan müşterilere sunulacaktır. Teledünya Üst Paket (19,50 TL) ve Kablo TV (9,90 TL) tarifesi ilk 9 ay 9,90 TL olarak sunulacaktır. (Kalan 9 ay 19,50 TL)

  • Görsel
  • Detaylar
  • Avantajlar
  • Ücretlendirme

hosgeldin-teledunya-ust-paket

* Kampanya 02.02.2015 – 31.03.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

* Kampanya kapsamında 18 ay taahhüt istenecektir.

* Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında Teledünya aktivasyon (35 TL) ücreti alınmayacaktır.

* Kampanya kapsamında aboneler; Teledünya Üst Paket + Kablo TV tarifesine abone olacaklardır. İlk ay müşterilere Altın Sinema Paketi şifresiz olarak bir ay boyunca tüm kampanyaya giriş yapan müşterilere sunulacaktır.

* Taahhüt süresi boyunca; Teledünya Üst Paket (19,50 TL) ve Kablo TV (9,90 TL) tarifesi ilk 9 ay 9,90 TL, kalan 9 ay 19,50 TL olarak uygulanacaktır.

* Mevcut tarifeler dışında başka bir tarifenin de abonelere sunulması durumunda -paket değişikliği yapılması durumunda – tarifeler arasındaki fiyat farkı hesaplamalarda kullanılacaktır.

* Müşteriler abone olduğu Teledünya Üst Paket tarifesinden (fiyat olarak) geriye doğru paket değişikliği yapamayacaktır.

* Kampanya kapsamında 210 TL bedelli HD kutu (en fazla bir adet) ücretsiz olarak sunulacaktır.

* Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden (varsa) (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL) ve (varsa) alınmayan HD kutu bedeli (210 TL) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında aboneden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde abone lehine olan tutar tahsil edilir.

* Türksat abonelerin kazanılmış hakları korunması kaydıyla belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.

* Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.

* Kampanya Kablo TV, Teledünya altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır.

* Teledünya Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

* Teledünya hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

* Kampanyadan sadece 31.12.2014 tarihi itibariyle Kablo TV kullanan aboneler faydalanabilirler.

* Teledünya aboneliğini kampanya başlangıç tarihinden sonra iptal ettiren müşteriler de bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

* Kampanyadan faydalanabilecek abonelerin listesi aşağıda verilmiştir. Taahhüt çıkışında bu listeye göre ücretlendirme yapılacaktır.

Mevcut Abonelik Kampanyaya Giriş Yöntemi Kurulum ve Aktivasyon Ücretleri Cihazlar Taahhüt İptali Durumunda Talep Edilecek Ücretler
Kablo TV* Teledünya Yeni aboneliği ile Teledünya Aktivasyon Ücretsiz HD Kutu Ücretsiz Alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , varsa kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, alınmayan HD Kutu ücreti (210TL)

* Kampanya kapsamında 31.12.2014 tarihi itibariyle sadece Kablo TV müşterimiz olan aboneler bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.

İlk ay müşterilere Altın Sinema Paketi şifresiz olarak bir ay boyunca tüm kampanyaya giriş yapan müşterilere sunulacaktır.

Teledünya Üst Paket (19,50 TL) ve Kablo TV (9,90 TL) tarifesi ilk 9 ay 9,90 TL olarak sunulacaktır. (Kalan 9 ay 19,50 TL)

Taahhüt süresi boyunca; Teledünya Üst Paket (19,50 TL) ve Kablo TV (9,90 TL) tarifesi ilk 9 ay 9,90 TL, kalan 9 ay 19,50 TL olarak uygulanacaktır.