Kablonet Konak - Kablonet Türksat Uydunet Kablotv - 0850 441 2017 |

Kablonet Konak

İzmir Konak’ta Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0850 441 2017 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konak ilçesi için Kablonet (Uydunet), Kablotv (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Konak Akdeniz Mahallesi, Akın Simav Mahallesi, Alsancak Mahallesi, Altıntaş Mahallesi, Atilla Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Çankaya Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Güngör Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, İsmet Kaptan Mahallesi, Kahramanlar Mahallesi, Kemal Reis Mahallesi, Kılıç Reis Mahallesi, Konak Mahallesi, Kültür Mahallesi, Mehmet Ali Akman Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Murat Reis Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Piri Reis Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi, Umurbey Mahallesi, Yeşil Tepe Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Konak’ın mahallelerinin dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablotv (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Konak’ta Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Sınırsız fiber internet Kablonet, dijital televizyon platformu Kablotv ve Kabloses Kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için 0850 441 2017 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Konak’tan Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Abonelik için iletişim: 0850 441 2017

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Konak’ta Fiber İnternet Alt Yapımızın Olduğu Mahalleler

Akdeniz Mahallesi,
Akın Simav Mahallesi,
Alsancak Mahallesi,
Altıntaş Mahallesi,
Atilla Mahallesi,
Barbaros Mahallesi,
Çankaya Mahallesi,
Çınarlı Mahallesi,
Göztepe Mahallesi,
Güneşli Mahallesi,
Güngör Mahallesi,
Güzelyalı Mahallesi,
İsmet Kaptan Mahallesi,
Kahramanlar Mahallesi,
Kemal Reis Mahallesi,
Kılıç Reis Mahallesi,
Konak Mahallesi,
Kültür Mahallesi,
Mehmet Ali Akman Mahallesi,
Mimar Sinan Mahallesi,
Mithatpaşa Mahallesi,
Murat Reis Mahallesi,
Oğuzlar Mahallesi,
Piri Reis Mahallesi,
Turgut Reis Mahallesi,
Umurbey Mahallesi,
Yeşil Tepe Mahallesi

Sokağımda Kablonet Var mı?

Binamda Kablonet Var mı?

Adresimde kablonet var mı? Kablonet sokağımda var mı? Eğer listede ikamet ettiğiniz sokak veya adres yoksa; Adresiniz için Detaylı altyapı kontrolünü sağlamak için tıklayınız. Bina girişinizde Türksat kutusu var ve adresinizi altyapı kontrol sayfasından bulamadıysanız lütfen bizimle 0850 441 2017 nolu telefondan iletişime geçiniz.

Türksat Kablo Hizmetleri

KabloNET internet, KabloTV HD TV yayını ve KabloSES telefon
hizmetleriyle Türksat Kablo yenilendi!

kablotv
kablonet
kabloses

TELEFONSUZ İnternet

İnternet için telefon hattı
gerekmeyen
tek internet!

* İnternet için ekstra telefon faturası ödemeyin!

EN UYGUN Hizmet

Televizyon ve İnternet hizmeti için
yüksek fiyatlar ödemeyin!

* Kaliteli hizmet ile Paranız Cebinizde kalsın.

ÇANAKSIZ Televizyon

Televizyon izlemek için çanak kurulumu
gerekmeyen
televizyon yayın hizmeti!

* Kötü havalarda Sinyal YOK! mesajıyla karşılaşmayın.