Hızını Yükselt Kablosuz Modemini Kap Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Hızını Yükselt Kablosuz Modemini Kap Kampanyası

Bu kampanya 01.07.2011 – 31.12.2011 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında müşterilerin Uydunet`e, 24 ay abone kalmayı taahhüt etmesi zorunludur.

  • Görsel
  • Detaylar

gorsel-bulunamadi

. Bu kampanya 01.07.2011 – 31.12.2011 tarihleri arasında geçerlidir.

. Kampanyaya İş Ortakları ve İl Müdürlükleri abone kaydedebileceklerdir. Kampanya kapsamında verilen modem abonelik işleminin yapıldığı yerden temin edilecektir.

. Kampanya kapsamında müşterilerin Uydunet`e, 24 ay abone kalmayı taahhüt etmesi zorunludur.

. Kampanyadan 512 Kbps`e kadar Kullandığın Kadar Öde ve 512 Kbps`e kadar Sınırsız Tarifelerinde olan müşteriler yararlanabilecektir.

. Kampanya kapsamında Sınırsız internet hızları (1-3-5-10 Mbps`e kadar Sınırsız Tarifeler) müşterilere sunulacaktır. Müşteriler kampanya kapsamında, Sınırsız hızlardan herhangi birine istediği gibi geçebilecektir.

. Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan kablosuz modem ücreti (175 TL) tahsil edilecektir.

. Kampanya kapsamında VoIP hizmeti sunulacaktır. 24 ay boyunca, müşterilere aylık 10.000 dakika şebeke içi telefon görüşmesi imkanı sağlanacaktır. Konuşma sürelerinin aşılması durumunda standart paket ücreti faturaya yansıtılır.

. Kampanyaya katılan müşterilerin, VoIP aktivasyonu için e-posta adreslerini bildirmeleri zorunlu olacaktır.

. VoIP hizmeti için cayma bedeli alınmayacaktır.

. Farklı kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. Uydunet aboneliği olmadığı halde Teledünya kampanyalarından birine dahil olan müşterilerin abonelikleri ise Teledünya hizmeti ile alakalı olduğundan bu kapsam dışında tutulacaktır.

. Uydunet Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

. Kampanya Uydunet altyapı imkânları ile sınırlıdır.

. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

. Türksat tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler tüm müşterilere yansıtılır.