Hızını Katla Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Hızını Katla Kampanyası

Bu kampanya 20.09.2011 – 31.12.2011 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında müşterilerin Uydunet`e, 12 ay abone kalmayı taahhüt etmesi zorunlu olacaktır. Kampanyadan 512 Kbps`e kadar Sınırsız ve 512 Kbps`e kadar Kullandığın Kadar Öde tarifesinde olan müşteriler yararlanabilecektir.

  • Görsel
  • Detaylar

hizini-katla-kampanyasi

– Bu kampanya 20.09.2011 – 31.12.2011 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

– Kampanya kapsamında müşterilerin Uydunet`e, 12 ay abone kalmayı taahhüt etmesi zorunlu olacaktır.

– Kampanyadan 512 Kbps`e kadar Sınırsız ve 512 Kbps`e kadar Kullandığın Kadar Öde tarifesinde olan müşteriler yararlanabilecektir.

– 512 Kbps`e kadar Kullandığın Kadar Öde Aboneleri mevcut tarifedeki Kullandığın Kadar Öde veya sınırsız hızlarından birine geçebileceklerdir. 512 Kbps Sınırsız tarifesinde olan aboneler ise mevcut tarifedeki sınırsız hızlardan birine ve 10 Mbps`e kadar Kullandığın Kadar Öde tarifesine geçebileceklerdir.

– Kampanyaya sadece İl Müdürlükleri, Çağrı Merkezi, İş Ortakları ve Telemarketing firmaları abone kaydı alabileceklerdir.

– Aboneler, kampanya kapsamında ilk 3 ay eski bulundukları tarife üzerinden ücretlendirileceklerdir. 3 aylık indirim döneminden sonra yeni tarifeleri üzerinden ücretlendirileceklerdir.

– Kampanya kapsamında ilk 3 ay hız değişimi gerçekleştirilemez.

– Kampanya kapsamında ilk 3 aydan sonra, abone olunan hızdan fiyat olarak geriye doğru hareket etmemek şartıyla, ileri doğru istenildiği gibi hız değişimi yapılabilir.

– Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden varsa kampanya kapsamında alınmayan aylık internet kullanım ücretleri (tarife üzerinden) tahsil edilecektir.

– Kampanya Uydunet altyapı imkanları ile sınırlı olacaktır.

– Uydunet Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

– Türksat tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler tüm müşterilere yansıtılır.

– Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

– Farklı kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. Uydunet aboneliği olmadığı halde Teledünya kampanyalarından birine dahil olan müşterilerin abonelikleri ise Teledünya hizmeti ile alakalı olduğundan bu kapsam dışında tutulacaktır.