Herşey Dahil Ayda 29 TL Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Herşey Dahil Ayda 29 TL Kampanyası

Kampanya kapsamında, Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), Uydunet aktivasyon (35 TL) ücreti ve Teledünya aktivasyon (35 TL) ücreti alınmayacaktır. Kampanya kapsamında aboneler; 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV tarifesine abone olacaklardır. İlk ay altın sinema paketi ve Teledünya Üst Paket şifresiz olarak bir ay boyunca tüm kampanyaya giriş yapan müşterilere sunulacaktır.

  • Görsel
  • Detaylar
  • Avantajlar
  • Ücretlendirme

hersey-dahil-29tl

• Kampanya 12.08.2014 – 31.12.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt istenecektir.

• Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.

• Müşteriler abone olduğu 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket tarifesinden (fiyat olarak) geriye doğru hız değişikliği yapamayacaktır, ileri yönlü (fiyat olarak) 10 Mbps’ye kadar 25 GB tarifesinden daha düşük bedelli bir hıza geçmemek şartıyla istediği gibi hız değişikliği yapılabilecektir. Abonenin ileri yönlü hız değişikliği yapması durumunda tarifeler arasındaki fiyat farkı faturaya eklenecektir.

• Abonelerin tarife değiştirmeleri durumunda aşağıdaki fiyatlar müşterilerimize yansıtılacaktır. 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız tarifesi dışındaki, Uydunet tarifelerinde yapılacak tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Aşağıda belirtilen tarifeler dışında fiyat olarak ileri yönlü hız değişikliği olarak kabul edilebilecek başka bir tarifenin de abonelere sunulması durumunda aynı hesaplama yöntemi kullanılacaktır.

• Abonelik talebi müşterinin tercih ettiği Uydunet ve Teledünya tarifesinden alınabilecektir. Müşterinin ilk başvurusunu Teledünya Üst Paket içeren tarifelere yapması durumunda ilk ay şifresiz sunulan üst paket bedeli alınmayacaktır.

Alınabilecek Hizmetler Kampanya Fiyatı (TL/Ay)
10 Mbps’ye kadar 25 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 29
10 Mbps’ye kadar 25 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 36
10 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 39
10 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 46
10 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 49
10 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 56
25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 49
25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 56
25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 59
25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 66
25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 69
25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 76
25 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 79
25 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 86
50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 89
50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 96
100 Mbps’ye kadar 100 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 99
100 Mbps’ye kadar 100 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 106
100 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 149
100 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 156
100 Mbps’ye kadar 500 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 199
100 Mbps’ye kadar 500 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 206
10 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 99
10 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 106
20 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 199
20 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 206

Tablo 2: Alınabilecek Hizmetler

• Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; (varsa) alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL), (varsa) alınmayan kablosuz modem bedeli (175 TL) ve (varsa) alınmayan HD kutu bedeli (210 TL) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında aboneden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde abone lehine olan tutar tahsil edilir.

• Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.

• Mevcut Kablo TV aboneleri, aynı adrese yeni Kablo TV aboneliği ile ve 2. Kablo TV aboneliği ile kampanya girişi yapamayacaklardır.

• Uydunet hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

• Teledünya hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

• Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.

• Kampanya Kablo TV, Teledünya ve Uydunet altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır.

• Uydunet ve Teledünya Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

• Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Uydunet hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Teledünya hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV aboneliğini iptal ettiren müşterinin birinci derece akrabaları adına aynı adrese bu kampanya girişi yapılamaz.

• Kampanya girişi talep edilen adreste Kablo TV aboneliği bulunması halinde aynı adrese başka bir müşteri adına kampanya girişi yapılamaz. Kampanya girişi yapıldıktan sonra adres değişikliği 2 fatura dönemi bitine kadar yapılamaz.

Mevcut Abonelik Kampanya Giriş Yöntemi Başvuru Yapılabilecek Kanallar Kurulum ve Aktivasyon Ücretleri Cihazlar Taahhüt İptali Durumunda Talep Edilecek Ücretler
Yok Kablo TV + Teledünya + Uydunet Yeni aboneliği ile Tüm satış kanalları Kablo TV Kurulum Ücretsiz Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Teledünya Aktivasyon Ücretsiz Kablosuz Modem ve HD kutu ücretsiz Alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL), alınmayan kablosuz modem bedeli (175 TL) ve alınmayan HD kutu bedeli (210 TL) tahsil edilecektir.
Kablo TV Teledünya + Uydunet Yeni aboneliği ile Tüm satış kanalları Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Teledünya Aktivasyon Ücretsiz Kablosuz Modem ve HD kutu ücretsiz Alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL), alınmayan kablosuz modem bedeli (175 TL) ve alınmayan HD kutu bedeli (210 TL) tahsil edilecektir.
Kablo TV + Teledünya Teledünya tarife değişimi + Uydunet Yeni aboneliği ile Çağrı Merkezi, Türksat Kablo İnternet Sitesi Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Kablosuz Modem ücretsiz Alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), alınmayan kablosuz modem bedeli (175 TL) tahsil edilecektir.
Kablo TV + Uydunet Uydunet tarife değişimi + Teledünya Yeni aboneliği ile Çağrı Merkezi, Türksat Kablo İnternet Sitesi Teledünya Aktivasyon Ücretsiz HD kutu ücretsiz Alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL), alınmayan HD kutu ücretsiz bedeli (210TL) tahsil edilecektir.
Kablo TV + Uydunet Uydunet tarife değişimi + Teledünya Yeni aboneliği ile Çağrı Merkezi, Türksat Kablo İnternet Sitesi Teledünya Aktivasyon Ücretsiz HD kutu ücretsiz Alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL), alınmayan HD kutu ücretsiz bedeli (210TL) tahsil edilecektir.

Tablo 3: Kampanyadan faydalanabilecek aboneler listesi

• Kampanya kapsamında, Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), Uydunet aktivasyon (35 TL) ücreti ve Teledünya aktivasyon (35 TL) ücreti alınmayacaktır.

• Kampanya kapsamında aboneler; 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV tarifesine abone olacaklardır. İlk ay altın sinema paketi ve Teledünya Üst Paket şifresiz olarak bir ay boyunca tüm kampanyaya giriş yapan müşterilere sunulacaktır.

• Taahhüt süresi boyunca; 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet (16,50 TL), Teledünya Temel Paket ve Kablo TV (12,50 TL) tarifesi 29 TL olarak uygulanacaktır.

• Teledünya yeni aboneliği ile kampanyaya başvuran müşterilere talep etmeleri durumunda SD Sinema Paketi 3 ay boyunca 4,90TL/Ay, Altın Sinema Paketi 3 ay boyunca 6,90TL/Ay olarak sunulacaktır. Sinema paketleri abonelikleri için taahhüt alınmayacaktır. Sinema paketi başvuruları sadece Türksat çağrı merkezi ve Türksat Kablo internet sitesi üzerinden alınacaktır. Bu ücretlendirmeler ilk ay verilen ücretsiz kullanımdan sonra başlatılacaktır.

• Kampanya kapsamında; 210 TL bedelli HD kutu ve 175 TL bedelli kablosuz modem en fazla birer adet olmak üzere açıklamada yer alan koşullarda abonelere sunulacaktır. Herhangi bir aboneliği olmayan veya sadece Kablo TV aboneliği olan müşterilere ücretsiz Kablosuz Modem ve HD Kutu, Kablo TV + Teledünya aboneliği olan müşterilere ücretsiz Kablosuz Modem, Kablo TV + Uydunet aboneliği olan müşterilere ücretsiz HD Kutu verilecektir.

Verilecek Hizmetler Taahhüt Süresi Cihaz KTV Kurulum Uydunet Aktivasyon Tarife
10 Mbps’ye kadar25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV + İlk ay Altın Sinema Paketi Ücretsiz + İlk ay Teledünya Üst Paket Ücretsiz 24 Ay Herhangi bir aboneliği olmayan veya sadece Kablo TV aboneliği olan müşterilere ücretsiz Kablosuz Modem ve HD Kutu, Kablo TV + Teledünya aboneliği olan müşterilere ücretsiz Kablosuz Modem, Kablo TV + Uydunet aboneliği olan müşterilere ücretsiz HD Kutu verilecektir. Ücretsiz Ücretsiz 29 TL/Ay