Her Evde Teledünya Üst Paket Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Her Evde Teledünya Üst Paket Kampanyası

Kampanya kapsamında 210 TL bedelli HD set top box ücretsiz olarak sunulacaktır. İlk ay müşterilere Altın Sinema Paketi şifresiz olarak sunulacaktır.

  • Görsel
  • Detaylar
  • Avantajlar
  • Ücretlendirme

her-evde-teledunya-ustpaket

* Kampanya 02.02.2015 – 31.03.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

* Kampanya kapsamında 15 ay taahhüt istenecektir.

* Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablo TV kurulum ücreti (43 TL) ve Teledünya aktivasyon (35 TL) ücreti alınmayacaktır.

* Kampanya kapsamında aboneler; Teledünya Üst Paket + Kablo TV tarifesine abone olacaklardır. İlk ay müşterilere Altın Sinema Paketi şifresiz olarak bir ay boyunca tüm kampanyaya giriş yapan müşterilere sunulacaktır.

* Taahhüt süresi boyunca; Teledünya Üst Paket (19,50 TL) ve Kablo TV (9,90 TL) tarifesi 19,5 TL olarak uygulanacaktır.

* Mevcut tarifeler dışında başka bir tarifenin de abonelere sunulması durumunda -paket değişikliği yapılması durumunda- tarifeler arasındaki fiyat farkı hesaplamalarda kullanılacaktır. Kampanya kapsamında 210 TL bedelli HD kutu (en fazla bir adet) ücretsiz olarak sunulacaktır.

* Müşteriler abone olduğu Teledünya Üst Paket tarifesinden (fiyat olarak) geriye doğru paket değişikliği yapamayacaktır.

* Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden (varsa) alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL) ve (varsa) alınmayan HD kutu bedeli (210 TL) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında aboneden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde abone lehine olan tutar tahsil edilir.

* Türksat abonelerin kazanılmış hakları korunması kaydıyla belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.

* Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.

* Kampanya Kablo TV, Teledünya altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır.

* Teledünya Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

* Mevcut Kablo TV aboneleri, aynı adrese yeni Kablo TV aboneliği ile ve 2. Kablo TV aboneliği ile kampanya girişi yapamayacaklardır.

* Teledünya hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

* Teledünya aboneliğini kampanya başlangıç tarihinden sonra iptal ettiren müşteriler de bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Mevcut Abonelik Kampanyaya Giriş Şekli Kurulum ve Aktivasyon Ücretleri Cihazlar Taahhüt İptali Durumunda Talep Edilecek Ücretler
Yok Kablo TV + Teledünya Yeni aboneliği ile Kablo TV Kurulum Ücretsiz + Teledünya Aktivasyon Ücretsiz HD Kutu Ücretsiz Alınmayan (varsa) Kablo TV kurulum ücreti (43TL), (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35TL), varsa kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, alınmayan HD Kutu ücreti (210TL)
Kablo TV Teledünya Yeni aboneliği ile Teledünya Aktivasyon Ücretsiz HD Kutu Ücretsiz Alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , varsa kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, alınmayan HD Kutu ücreti (210TL)
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) Teledünya tarife değişimi ile HD Kutu Ücretsiz Alınmayan (varsa) kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, alınmayan HD Kutu ücreti (210TL)

 

Kampanya kapsamında 210 TL bedelli HD set top box ücretsiz olarak sunulacaktır.

İlk ay müşterilere Altın Sinema Paketi şifresiz olarak sunulacaktır.

Taahhüt süresi boyunca; Teledünya Üst Paket + Kablo TV tarifesi 19,5 TL/Ay olarak uygulanacaktır.