HD Kutu Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

HD Kutu Kampanyası

Kampanya 01.01.2012 – 29.02.2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında aboneler Teledünya Temel Paketine, Teledünya Üst Pakete ve Sinema paketlerine abone olabilecektir. Abonelerin, seçecekleri hizmetlere 24 ay abone kalmayı taahhüt etmeleri zorunludur.

  • Görsel
  • Detaylar

hd-kutu-kampanyasi

– Kampanya 01.01.2012 – 29.02.2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
– Kampanya kapsamında aboneler Teledünya Temel Paketine, Teledünya Üst Pakete ve Sinema paketlerine abone olabilecektir.
– Abonelerin, seçecekleri hizmetlere 24 ay abone kalmayı taahhüt etmeleri zorunludur.
– Kablo TV kurulum ücreti 24 ay taksitle aylık 2 TL bedelle abonelere yansıtılacaktır.
– Teledünya aktivasyon ücreti alınmayacaktır.
– Teledünya Temel Pakete abone olan müşterilerimize 24 ay taksitle aylık 4TL bedelle; Teledünya Temel Pakete ve minimum SD sinema paketine aynı anda abone olan veya Teledünya Üst Pakete abone olan müşterilerimize 24 ay taksitle aylık 2 TL bedelle; Teledünya Üst Pakete ve aynı zamanda minimum SD Sinema Paketine abone olan müşterilerimize ise bedelsiz olarak HD kutu verilecektir.

Abone Olunacak Hizmetler Taahhüt HD Kutu Bedeli Kablo TV Kurulum Teledünya Aktivasyon
Temel Paket 24 AY 4 TL*24 Ay 2 TL*24 Ay Ücretsiz
Temel Paket +
Minimum SD Sinema Paketi
/ (veya) Üst Paket
24 AY 2 TL*24 Ay 2 TL*24 Ay Ücretsiz
Üst Paket +
Minimum SD Sinema Paketi
24 AY Ücretsiz 2 TL*24 Ay Ücretsiz

Kampanya 01.01.2012 – 29.02.2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ile resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.

Kampanya kapsamında aboneler Teledünya Temel Paketine, Teledünya Üst Pakete ve Sinema paketlerine abone olabilecektir.

Kampanya kapsamında abonelerin, seçecekleri hizmetlere 24 ay abone kalmayı taahhüt etmeleri zorunludur.

Kablo TV kurulum ücreti, 24 ay taksitle aylık 2 TL bedelle (2TL*24=48 TL) abonelere yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında, Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL) alınmayacaktır.

Kampanya kapsamında abone olunan Teledünya paketleri ve sinema paketleri tarifede yer alan fiyatlar üzerinden sunulacaktır.

Teledünya Temel Pakete abone olan müşterilerimize 24 ay taksitle aylık 4TL bedelle; Teledünya Temel Pakete ve minimum SD sinema paketine aynı anda abone olan veya Teledünya Üst Pakete abone olan müşterilerimize 24 ay taksitle aylık 2 TL bedelle; Teledünya Üst Pakete ve aynı zamanda minimum SD Sinema Paketine abone olan müşterilerimize ise bedelsiz olarak HD kutu verilecektir.

Kampanyaya abonelik kaydı temel paket üzerinden yapılmış ise, abone daha sonra sinema paketi alsa da ya da üst pakete geçse de HD kutu bedeli 4TL*24 AY üzerinden tahsil edilmeye devam edilir.

Kampanyaya abonelik kaydı Temel Paket+minimum SD sinema paketi ya da üst paket üzerinden yapılmış ise; abone bu iki hizmet paketi arasında taahhüt süresi boyunca geçiş yapabilir. Örneğin abone Temel paket+ SD sinema paketine abone olmuş ise taahhüt süresi boyunca Üst pakete geçebilir ve avantajları devam eder. Tersi de geçerlidir.

Kampanyaya abonelik kaydı Temel Paket+minimum SD sinema paketi ya da üst paket üzerinden yapılmış ise; abone taahhüt süresi boyunca üst paket+minimum SD sinema paketine geçse de HD kutu bedeli 2 TL*24 AY üzerinden tahsil edilmeye devam edilir.

Abone üst paket+minimum SD sinema paketine abone olmuş ise abone taahhüt süresi boyunca alt pakete geçemez ve sinema paketini iptal ettiremez. Ancak taahhüt süresi boyunca tercih ettiği sinema paketleri arasında geçiş yapılabilir.

Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan HD kutu ücreti (HD Kutu için 210 TL, varsa alınan cihaz ücreti taksitleri düşülecektir), (varsa) alınmayan Kablo TV kurulum ücreti taksitleri (48 TL?den varsa alınan kurulum ücreti taksitleri düşülecektir) ve (varsa) alınmayan Teledünya Aktivasyon (35 TL) ücreti (tarife üzerinden) tahsil edilecektir.

Kampanyaya yeni abonelik işlemleri İl Müdürlükleri, Çağrı Merkezi, Çözüm Ortakları, İş Ortakları ve Telemarketing firmaları tarafından, tarife değişikliği ile geçiş işlemleri ise sadece İl Müdürlükleri ve İş Ortakları firmalar tarafından yapılabilecektir ve HD Kutular abonelik esnasında teslim edilecektir.

Kampanya Teledünya altyapı imkanları ve cihaz stokları ile sınırlı olacaktır.

Teledünya Hizmeti, Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

Türksat tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler tüm müşterilere yansıtılır.

Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Farklı kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar. Teledünya aboneliği olmadığı halde Uydunet kampanyalarından birine dahil olan müşterilerin abonelikleri ise Uydunet hizmeti ile alakalı olduğundan bu kapsam dışında tutulacaktır.

Teledünya aboneliğine ilişkin herhangi bir taahhüdü olmayan mevcut Teledünya aboneleri de bu kampanyadan faydalanabilir.