HD Fırsatı İle 5'i Bir Yerde Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

HD Fırsatı İle 5’i Bir Yerde Kampanyası

Kampanya kapsamında Teledünya (Temel Paket + Minimum SD Sinema Paketi) + Uydunet tarifede yer alan fiyat üzerinden sunulacaktır. Kampanya kapsamında KTV, Uydunet, Teledünya kurulum ve aktivasyon ücretleri alınmayacaktır.

  • Görsel
  • Detaylar

gorsel-bulunamadi

Kampanya Koşulları

Bu kampanya 16.07.2010 – 31.12.2010 tarihleri arasında geçerlidir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.

Kampanya kapsamında Teledünya (Temel Paket + Minimum SD Sinema Paketi) + Uydunet tarifede yer alan fiyat üzerinden sunulacaktır.

Kampanya kapsamında KTV, Uydunet, Teledünya kurulum ve aktivasyon ücretleri alınmayacaktır.

Kampanya kapsamında Teledünya’ya (Temel Paket + Minimum SD Sinema Paketi) ve Uydunet’e aynı anda abone olarak, 24 ay abone kalmayı taahhüt etmek zorunludur.

Kampanya kapsamında HD set top box peşin 105,00 TL’ye, 12 ay taksitle 110,19 TL’ye, 24 Ay Taksitle 115,13TL’ye verilecektir.

Kampanya kapsamında kablosuz modem bedelsiz olarak verilecektir.

Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden indirimli ve bedelsiz verilen cihaz ücretleri (HD STB için 105 TL veya taksitlendirme yapılmışsa kalan taksit bedelleri + Kablosuz Modem için 175,00 TL) ve alınmayan kurulum ve aktivasyon ücretleri (tarife üzerinden) tahsil edilecektir.

Kampanya kapsamında kullandığın kadar öde tarifesinden faydalanan müşterilerimizin ek kullanım ücreti, tarifeye göre yapılacak ve aynı hızın sınırsız tarifesinin %30 fazlasını aşamayacaktır.

Kampanya Uydunet ve Teledünya altyapı imkanları ile sınırlıdır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Farklı kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaktır.

Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.