Facebook Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Facebook Kampanyası

Türksat Kablo Facebook sayfasında kampanya görselini beğenen ve belirlenen şartları taşıyan kişiler kampanyaya katılabilir. Kampanyaya katılan kişiler; ad-soyad, TC kimlik no, telefon ve adres bilgilerini bu kampanya için hazırlanan web sayfasına gireceklerdir. Girilen bu bilgiler hazırlanan bir web servis aracılığıyla, bu kampanya için hazırlanan web sitesinde toplanacaktır.

  • Görsel
  • Detaylar

facebook-kampanyasi

Kampanyanın Başlama Tarihi: 15.07.2013

Kampanyanın Bitiş Tarihi: 14.08.2013

Kapsadığı Kişiler: Türksat Kablo Facebook sayfasında kampanya görselini beğenen 18 yaşını doldurmuş T.C. sınırları içinde yaşayan bireyler

Çekilişe Katılma Şekli ve Şartları : Türksat Kablo Facebook sayfasında kampanya görselini beğenen ve belirlenen şartları taşıyan kişiler kampanyaya katılabilir. Kampanyaya katılan kişiler; ad-soyad, TC kimlik no, telefon ve adres bilgilerini bu kampanya için hazırlanan web sayfasına gireceklerdir. Girilen bu bilgiler hazırlanan bir web servis aracılığıyla, bu kampanya için hazırlanan web sitesinde toplanacaktır.

Çekiliş: Kampanyaya katılan kişiler arasında, 16.08.2013 tarihinde saat 11.00’de “Türksat Orman Çiftliği Mah. 2. Bölge Anadolu Bulvarı 17. Sokak Yenimahalle / Ankara” adresinde düzenlenecek çekilişle talihliler belirlenecektir. Çekiliş herkese açık olacaktır. Kampanya katılımcılarına, birer numara verilecektir. Üzerlerinde numaralar yazan toplar hazırlanacak ve şirket içinde bu toplar kullanılarak bir çekiliş yapılacaktır. Verilecek hediye sayısı kadar asil ve yedek talihli belirlenecektir. Asil talihlinin hediyeyi istememesi ya da iletişim bilgileri kullanılarak talihliye 5 iş günü içinde ulaşılamaması, verilen bilgilerin yanlış olması durumunda yedek talihlilere geçilecek ve süreç yeniden başlatılacaktır.

Çekiliş Sonuçlarının Talihlilere Bildirilmesi: Kampanyaya katılan kişilerin iletişim bilgileri daha önceden alındığı için bu bilgiler kullanılarak talihlilere ulaşılacak ve kazandıkları hediyelerin bilgisi verilecektir. Ayrıca, hediye kazanan talihlilerin listesi internet sitemizde ilan edilecektir.

Hediyelerin Dağıtılması: Kazanılan hediyeler kargo yoluyla talihlilere iletilecektir.

Kampanyaya Konu Hediyeler