Erzincan Türksat Ofisi - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Erzincan Türksat Ofisi

Erzincan – Türksat Ofisi

erzincan türksat

Erzincan Türksat Ofisi Cumhuriyet Mah. Ordu Cad. No:80/2-3 adresinde sizlere hizmet vermektedir. Dilerseniz 0850 441 2017 nolu telefondan da ulaşabilirsiniz. Birçok yenilik ve pazarlama alanında kendini geliştiren geniş saha ekibimizin bulunduğu erzincan türksat ofisimize herkesi bekleriz! Siz de takdir edersiniz ki, yenilik yapmanın kaynağı “dinlemekten” geçer. Bizler sizlerin geri bildirimlerinizi, soru ve görüşlerinizi her zaman önemsiyoruz. Pazarlama-Ar-Ge arasında mutlak bir veri akışı sağlayarak yenilik yapmada ciddi şekilde değerlendiriyoruz.

Erzincan Türksat Ofisi
Erzincan Türksat Ofisi Cumhuriyet Mah. Ordu Cad. No:80/2-3 – MERKEZ / ERZİNCAN 0850 441 2017


Bizlere ulaşmak için;
ERZİNCAN / MERKEZ – Uydunet (Kablonet) Başvuru Bayi: FALKON ELEKTRONİK – Erzincan Abone Merkezi Adres: Cumhuriyet Mah. Ordu Cad. No:80/2-3 – MERKEZ / ERZİNCAN Tel: 0850 441 2017 Başvuru: Yeni abonelik için hızlıca iletişime geçebilir, Başvuru Formu‘nu doldurabilir veya Sizi Arayalım formunu doldurarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

TÜRKSAT A.Ş ERZİNCAN İL MÜDÜRLÜĞÜ – Uydunet (Kablonet) Başvuru Adres: Menderes Mah. Menderes Cad. No:53 Demirkent – MERKEZ / ERZİNCAN Tel: 0850 441 2017
Türksat Kablo Hizmetleri

KabloNET internet, KabloTV HD TV yayını ve KabloSES telefon
hizmetleriyle Türksat Kablo yenilendi!

kablotv kablonet kabloses

SİZİN İÇİN ÖZEL SEÇİLEN KAMPANYALAR