Samsung Galaxy WiFi Tablet Kampanyası - Kablonet Türksat Uydunet Kablo TV |

Samsung Galaxy WiFi Tablet Kampanyası

Bu kampanya 19.08.2011 – 15.10.2011 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu kampanyadan Uydunet hizmeti olan ve 24 ay boyunca Uydunet hizmetini kullanmayı taahhüt eden bireysel tarifedeki müşteriler faydalanabilecektir.

  • Görsel
  • Detaylar

Samsung-Galaxy-WiFi-Tablet

Bu kampanya 19-08-2011 ile 15-10-2011 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bu kampanyadan Uydunet abonesi olan ve 24 Ay boyunca Uydunet hizmeti kullanmayı taahhüt eden bireysel tarifede ki müşteriler faydalanabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen bireysel müşterilerin kimlik ibraz etmeleri, tüzel kişilerin ise vergi numarası ve işlemleri yapmaya yetkili olduğuna dair belge ile birlikte kimlik ibraz etmeleri zorunlu olacaktır.

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin, en az altı ay süresince  Kablo TV ve Uydunet aboneliği olması ve Uydunet’e ödenmemiş fatura borcu bulunmaması  gerekmektedir.

Kampanya kapsamında bireysel müşterilere 1 adet cihaz verilebilecektir. Bir müşterinin birden fazla adreste hizmet kulanımının olması dikkate alınmayacaktır. Bir T.C. kimlik numarası ile 1 kez kampanyadan faydalınabilir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen Tüzel müşteriler her bir farklı adrese ait abonelikler için 1 adet cihaz alabilirler.

Kampanya kapsamında müşteriler ürüne sadece 24 ay taksit seçeneği ile alabilirler.

Müşteriler her bir ürün için bir taahhütname imzalayacaktır.

Kampanya’dan kaynaklanan damga vergisi müşteri tarafından karşılanacak olup, sadece bir defaya mahsus olmak üzere müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır. (Cihaz başına Samsung Galaxy S Wifi 5” için 4,19 TL; Cihaz başına Samsung Galaxy TAB Wifi 7” için 5,03 TL)

Müşterinin 24 aylık süresi dolmadan Uydunet aboneliğini iptal ettirmek istemesi durumunda, ödenmemiş taksitterin tamamı tek seferde faturasına yansıtılacaktır.

Samsung Galaxy S Wifi 5″ ürün fiyatı kampanya kapsamında müşterilere bu cihazın 24,99 TL * 24 AY olarak KDV dahil 599,76 TL’ye sunulması ve cihaz ücretlerinin müşteri faturalarına 24 eşit taksitle yansıtılarak tahsil edilmesi planlanmıştır.

Samsung Galaxy Tab Wifi 7″ ürün fiyatı kampanya kapsamında müşterilere bu cihazın 29,99 TL * 24 AY olarak KDV dahil 719,76 TL’ye sunulması ve cihaz ücretlerinin müşteri faturalarına 24 eşit taksitle yansıtılarak tahsil edilmesi planlanmıştır.

Müşterinin hizmetini başka bir adrese nakil ettirmek istemesi durumunda, bu işlemleri nakil yaptırmak istediği adreste hizmetin varolması veya teknik imkanların yeterli olması durumunda yapılabilir. Hizmetin olmaması veya teknik olarak verilememesi durumunda taahhüt çıkışı yapılarak ödenmemiş taksit ücretlerinin tamamı bir seferde müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.

Türksat resmi ve adli makamların talebi veya teknik şartlardan ötürü kampanya bitiş tarihinden önce kampanyayı durdurabilir, kampanya şartlarında değişiklik yapabilir.Bu durumdan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Söz konusu değişiklikler turksatkablo.com.tr adresinden müşterilere duyurulacaktır. Müşteriler bu şekilde yapılan duyurulardan bilgisi olmadığı yönünde itirazda bulunamaz.

Kampanya kapsamında verilen üründe oluşan arızalardan Türksat A.Ş. sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya ürünle ilgili her türü talep / şikayet ilgili markanın yetkili teknik servisleri tarafından ürünle ilgili garanti kapsamı dâhilinde yapılacaktır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stoklarda ürünün tükenmesi nedeniyle müşteri talebinin karşılanamamasından dolayı TURKSAT A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Uydunet Kablo TV altyapı imkânları ile sınırlıdır.

Uydunet bir Türsat markasıdır.

Türksat tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde yapılacak değişiklikler tüm müşterilere yansıtılır.

 

Cihaz Tanımı Aylık Taksit Taksit Sayısı Toplam Fiyat Damga Vergisi
Samsung Galaxy S WiFi 5″ 24,99 TL 24 Ay 599,76 TL 4,19 TL
Samsung Galaxy TAB WiFi 7″ 29,99 TL 24 Ay 719,76 TL 5,03 TL