Kablonet Bolu - Kablonet Türksat Uydunet Kablotv - 0850 441 2017 |

Kablonet Bolu

Türksat Kablonet Bolu‘da Kablonet (Uydunet) aboneliği şebekenin mevcut olduğu Merkez‘deki Aktaş Mahallesi, Alpağut Mahallesi, Ağaçcılar Mahallesi, Alpağutbey Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Bolu Merkez Mahallesi,Beşkavaklar Mahallesi, Borazanlar Mahallesi, Dağkent Mahallesi, İzzet Baysal Mahallesi, Karaçayır Mahallesi, Karamanlı Mahallesi, Kılıçarslan Mahallesi, Kültür Mahallesi, Kürkçüler Mahallesi, Sümer Mahallesi, Tabaklar Mahallesi, Umutkent Mahallesi, Yaşamkent Mahallesi‘nde sınırlıdır. Bolu’da Türksat’tan hizmet almak için 0850 441 2017 numaralı telefondan bilgi alabilir ve aboneliğinizi yaptırabilirsiniz.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Türksat Kablonet Bolu için şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTv (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablonet Bolu‘da Aboneliğiniz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 441 2017 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Bolu

Türksat Bolu Abone Merkezi
Adres: Tabaklar Mahallesi İbni Sina Caddesi No:9 Merkez / BOLU
Tel: 0850 441 2017

Türksat A.Ş. Bolu İl Müdürlüğü
Beşkavaklar Mah. Kıbrıs Sokak No:4 / A-B Merkez / BOLU

Türksat Kablo Hizmetleri

KabloNET internet, KabloTV HD TV yayını ve KabloSES telefon
hizmetleriyle Türksat Kablo yenilendi!

kablotv
kablonet
kabloses

TELEFONSUZ İnternet

İnternet için telefon hattı
gerekmeyen
tek internet!

* İnternet için ekstra telefon faturası ödemeyin!

EN UYGUN Hizmet

Televizyon ve İnternet hizmeti için
yüksek fiyatlar ödemeyin!

* Kaliteli hizmet ile Paranız Cebinizde kalsın.

ÇANAKSIZ Televizyon

Televizyon izlemek için çanak kurulumu
gerekmeyen
televizyon yayın hizmeti!

* Kötü havalarda Sinyal YOK! mesajıyla karşılaşmayın.